TJK Legion kutsub treeningutele tüdrukuid ja
                                                                                      poisse 2006-2016 sünniaasta.                 
                   TJK Legion-il on oma spordirajatiste baas,
                                                                             mis asub Tallinna südames.
                                TJK Legion on üks suuremaid jalgpalliklubisid Eestis.
                                            TJK Legion  -
                                                                   Gothia Cup 2014
                                                                                                   võitja!!!
                                       TJK Legioni juhtmõte on
                                                                               "Legion võitleb lõpuni!!!"
                               TJK Legion kutsub treeningutele tüdrukuid ja
                                                                                      poisse 2006-2016 sünniaasta.                 
 
 
 

CHAMPIONS

Võit!!! See oli kõige vägevaim ja säravaim jalgpallielamus Legioni poolelt sellel hooajal! Võitluslik võit Tallinna JK Zenit üle 3:2 Väikese Karika mängus! Mäng täis kirge ja tuld! Jäädes algul kaotusseisu võitles Legion lõpuni! Legion. legion.legion!!! 

Meie poisid tegid seda jälle!!! Denis Vnukovilt septembrikuu ilusaim värav Premium Liigas! Tulge pühapäeval, 18 oktoobril kell 13.00 Kadrioru staadionile! Ootame ilusaid väravaid ja aitame meie legionärid võidule Paide Linnameeskonna vastu!

Wismari Cup

Eile toimus meie kodustaadionil turniir, Wismari Cup 2014 aastal sündinud poistele. Osales 8 võistkonda ja võitjakarika said peakohale tõsta Legioni poisid! II koha saavutas Infonet ja III koha Saue JK. Kõik osavõtjad said kaela medali ja kohaletulnud pealtvaatajad, kes ei tahtnud staadionile ära mahtuda, toreda jalgpallielamuse päikeselisel sügispäeval. Suur tänu meie tublile treenerile, Rauf Mikhailovile ladusa korralduse eest!

PREMIUM LIIGA

Võitluslik viik! Meie legionärid näitasid täna jällegi, et nad tahavad ja oskavad lõpuni võidelda! Jäädes kaotusseisu 0:1 ei lasknud nad ennast sellest häirida, vaid surusid järjekindlalt Nõmme Kalju väravale. See pidi edu tooma ja tõi! 82. minutil Albert Prosa poolt välja teenitud penalti realiseeris oskuslikult Deniss Vnukov. Lõpueel oli meie legionäridel veelgi võimalusi!

HÄÄLETUS

Valime Premium liiga augustikuu ilusaim värav.

Soccernetis on praegu käimas augustikuu parima värava valimine. Anna palun ka oma hääl meie mängija, German Šlein, toetuseks!
Hääletada saab kuni 13. septembrini.

TJK Legion ja Ra Barber / Barbershop

Tere !!!

TJK Legion ja Ra Barber / Barbershop kutsuvad kõiki jalgpalli mängima !!!
Jalgpallurid on stiilsete ja trendikate soengute suunajad
TJK Legioni mängijatele ja treeneritele allahindlus juukselõikuse kuni 20%
Ootame Teid jalgpallile super soenguga!

www.legion.ee
www.ra-barber.eu

Premium liiga

Võit! Meie legionärid võitsid tulemusega 2:0 Viljandi Tuleviku. Mõlema tabamuse autor oli meie poolelt Nikita Andreev. Loodame kõik, et see on Legioni uue tulemise algus! Elagu Legion!

Premium liiga alustab – ole osa sellest! Me usume, et Premium liiga aluseks on tugev kogukond jalgpalli sees ja selle ümber! Oleme suurima publikuhuvi ja tihedaima konkurentsiga pallimänguliiga Eestis – see on tähtis, ent mitte peamine. Oluliseks peame tugevaid ja jätkusuutlikke jalgpalliklubisid, nende kokkuhoidvaid kogukondi, häid mängijaid ja edukat rahvuskoondist. Kõik see on saavutatav läbi tugeva Premium liiga! Tule ja ole osa sellest – hooaeg algab 6. märtsil!🤩 #oleosasellest Posted by Premium liiga on Kolmapäev, 26. veebruar 2020 Veebruarist alustas TJK Legioni juures tööd kogukonnajuhina Ülo Lomp, kes on kunagi olnud ka klubis noortetreeneriks. Tema ülesandeks on suurendada klubi fännide arvu Premium Liiga mängudel. Veelgi olulisem on aga klubi väljapaistvuse suurendamine Eesti jalgpallimaastikul läbi mitmekülgse tegevuse ning ürituste korraldamise. Leida toetajaid ja vabatahtlikke, kes tahavad panustada klubi üldisesse arengusse. Kõik mõtted ja ideed on teretulnud. Ülo Lomp´iga saab ühendust: ylolomp@legion.ee Mob: +372 5092470 Alati võib küsimuse saata Legioni FB lehekülje kaudu....
Loe edasi..

Meie koondis  Tallinna JK Legion pääses järgmiseks hooajaks Premium Liigasse!!!! PALJU ÕNNE!!! Peatreener: Denis Belov Abitreenerid: Azat Ziyazov, Oleg Komissarov Füsioterapeut: Andrei Petrov Tallinna JK Legion koondis: Rejal Alijev, Kirill Vinogradov, Denis Vnukov, Stefan Tšendei, Marek Šatov, Eduard Orehov, Maksim Lipin, Dmitri Kovtunovitš, German Ussov, Aleksandr Volodin, Andrei Sidorenkov, Vsevolod Zassuhhin, Šahrijar Abdullajev, Artur Šarnin, Maksim Babjak, Roman Grigorevskiy, Stanislav Goldberg, Sergei Paništšev, Semen Beliakov, Jevgeni Baranov, Giorgi Gvinashvili, Nikita Kajalin, Denis Ruus, Sergei Bilinski, Leonid Arhipov, Danil Pankov.  

TJK Legion 2012 võitis kolmanda koha Flora Selveri CUPil  !!!!!

TJK Legion 2007 võitis kolmanda koha Tiger CUPil !!!

Eesti U17 koondis Eesti U17 jalgpallikoondis alistas täna Hollandi eakaaslased 2:0.  Mäng toimus täna Hollandi Jalgpalli Liidu treeningkompleksis Zeistis. Eesti aja järgi kell 14.00. Mänguajaks on 2×40 minutit, mängitakse edasi-tagasi vahetustega. Hollandi meeskonna ridadesse kuulub noormängijaid Hollandi tippklubidest, teiste seas hetkel kõrgliiga esineliku AZ Alkmaari ja Feyenoordi noorteakadeemiatest.  Peatreener: Norbert Hurt Abitreener: Mikhail Artyukhov , Andres Oper Eesti U-17 koondises neli TJK Legion 2003 mängijat: Aleksandr Nikolajev, Andrei Smirnov, Nikita Ivanov, Daniil Tarassenkov. Õnnitleme treenerit ja poisid võidu eest !!!