TJK Legion kutsub treeningutele tüdrukuid ja
poisse 2006-2016 sünniaasta.                 
TJK Legion-il on oma spordirajatiste baas,
mis asub Tallinna südames.
TJK Legion on üks suuremaid
jalgpalliklubisid Eestis.
                                            TJK Legion  -
                                                                   Gothia Cup 2014
                                                                                                   võitja!!!
TJK Legioni juhtmõte on  
  "Legion võitleb lõpuni!!!"
TJK Legion kutsub treeningutele tüdrukuid ja
 poisse 2006-2016 sünniaasta.                 
 
 
 

Tallinna JK Legion IG 2012 I on Reval Cup võitja!

Tulemused:

JK Tallinna Kalev  1-7  TJK Legion IG

TJK Legion IG  8-0  FC flora Rohelised

TJK Legion IG  0-0  FC Tiigrid

TJK Legion IG  3-0  FC Levadia TP

FC Nõmme United  0-1  TJK Legion IG

Peatreener: Igor Garmatyuk

Abitreener: Dmitri Vassin

Koosseis:

Artur Dalinger, Lev Polunin, Kirill Remnev, Konstantin Rodik, Vladislav Rodik, Gleb Šelehhov, Maksim Trofimov, Leonid Vassin, Dan Perepechay, Roman Zernov.

Tallinna JK Legion RM 2014 Loo CUP’il III koht!

Tulemused:

Alagrupis:

Kalev Sinine 0 – 2 Tallinna JK Legion RM 

FC Nõmme United 1-0 Tallinna JK Legion RM 

Tallinna JK Legion RM 5 – 0 FC Tiigrid II

Poolfinaal:

Tallinna JK Legion RM 1 (0) -1 (2)  FC Tiigrid I

3-4 kohta mäng:

FC Nõmme United 2-3 Tallinna JK Legion

Parim kaitsja on Artjom Bunin

Peatreener: Rauf-Roman Mikailov

Koosseis:

Michael Anikin, Artjom Bunin, Andres Viita, Danila Dolgih, Benjamin Feigman, Dmitri Bogatšev, Matvei Potapenko, Jakov Virsits, Lukas Kurmel, Kirill Seminitšenko.

PREMIUM LIIGA

Head Legioni sõbrad! Kahjuks eilne mäng Viljandi Tulevikuga meile viigipunktist enamat ei toonud ja see lõppes seisuga 0:0. Kuid ilusat jalgpalli kaunil sügispäeval oli palju.

CHAMPIONS

Võit!!! See oli kõige vägevaim ja säravaim jalgpallielamus Legioni poolelt sellel hooajal! Võitluslik võit Tallinna JK Zenit üle 3:2 Väikese Karika mängus! Mäng täis kirge ja tuld! Jäädes algul kaotusseisu võitles Legion lõpuni! Legion. legion.legion!!! 

Premium liiga alustab – ole osa sellest! Me usume, et Premium liiga aluseks on tugev kogukond jalgpalli sees ja selle ümber! Oleme suurima publikuhuvi ja tihedaima konkurentsiga pallimänguliiga Eestis – see on tähtis, ent mitte peamine. Oluliseks peame tugevaid ja jätkusuutlikke jalgpalliklubisid, nende kokkuhoidvaid kogukondi, häid mängijaid ja edukat rahvuskoondist. Kõik see on saavutatav läbi tugeva Premium liiga! Tule ja ole osa sellest – hooaeg algab 6. märtsil!🤩 #oleosasellest Posted by Premium liiga on Kolmapäev, 26. veebruar 2020 Veebruarist alustas TJK Legioni juures tööd kogukonnajuhina Ülo Lomp, kes on kunagi olnud ka klubis noortetreeneriks. Tema ülesandeks on suurendada klubi fännide arvu Premium Liiga mängudel. Veelgi olulisem on aga klubi väljapaistvuse suurendamine Eesti jalgpallimaastikul läbi mitmekülgse tegevuse ning ürituste korraldamise. Leida toetajaid ja vabatahtlikke, kes tahavad panustada klubi üldisesse arengusse. Kõik mõtted ja ideed on teretulnud. Ülo Lomp´iga saab ühendust: ylolomp@legion.ee Mob: +372 5092470 Alati võib küsimuse saata Legioni FB lehekülje kaudu....
Loe edasi..

Meie koondis  Tallinna JK Legion pääses järgmiseks hooajaks Premium Liigasse!!!! PALJU ÕNNE!!! Peatreener: Denis Belov Abitreenerid: Azat Ziyazov, Oleg Komissarov Füsioterapeut: Andrei Petrov Tallinna JK Legion koondis: Rejal Alijev, Kirill Vinogradov, Denis Vnukov, Stefan Tšendei, Marek Šatov, Eduard Orehov, Maksim Lipin, Dmitri Kovtunovitš, German Ussov, Aleksandr Volodin, Andrei Sidorenkov, Vsevolod Zassuhhin, Šahrijar Abdullajev, Artur Šarnin, Maksim Babjak, Roman Grigorevskiy, Stanislav Goldberg, Sergei Paništšev, Semen Beliakov, Jevgeni Baranov, Giorgi Gvinashvili, Nikita Kajalin, Denis Ruus, Sergei Bilinski, Leonid Arhipov, Danil Pankov.  

TJK Legion 2012 võitis kolmanda koha Flora Selveri CUPil  !!!!!

TJK Legion 2007 võitis kolmanda koha Tiger CUPil !!!

Eesti U17 koondis Eesti U17 jalgpallikoondis alistas täna Hollandi eakaaslased 2:0.  Mäng toimus täna Hollandi Jalgpalli Liidu treeningkompleksis Zeistis. Eesti aja järgi kell 14.00. Mänguajaks on 2×40 minutit, mängitakse edasi-tagasi vahetustega. Hollandi meeskonna ridadesse kuulub noormängijaid Hollandi tippklubidest, teiste seas hetkel kõrgliiga esineliku AZ Alkmaari ja Feyenoordi noorteakadeemiatest.  Peatreener: Norbert Hurt Abitreener: Mikhail Artyukhov , Andres Oper Eesti U-17 koondises neli TJK Legion 2003 mängijat: Aleksandr Nikolajev, Andrei Smirnov, Nikita Ivanov, Daniil Tarassenkov. Õnnitleme treenerit ja poisid võidu eest !!!