2003-2014 SÜNNIAASTA TÜDRUKUID ja POISSE

KUTSUB TREENINGUTELE

Legion
Tallinna Jalgpalliklubi
mis asub Tallinna südames
on oma renoveeritud jalgpalliväljak,
Legion-il
Tallinna Jalgpalliklubi
jalgpalliklubisid Eestis
on üks suuremaid
TJK Legion
- Gothia Cup 2014 võitja!
TJK Legion
"Legion võitleb lõpuni!!!"

2003-2014 SÜNNIAASTA TÜDRUKUID ja POISSE

KUTSUB TREENINGUTELE

Legion
Tallinna Jalgpalliklubi
2003-2014 SÜNNIAASTA TÜDRUKUID ja POISSE
KUTSUB TREENINGUTELE
Legion
Tallinna Jalgpalliklubi
Pärnu JK PoseidonVSTallinna JK Legion II
09 Jul 2020 - 19:00Pärnu Raeküla staadion Riia mnt. 277, Pärnu

Premium Liiga

Võit!!! Legion näitas, milleks ta on suuteline! Legion võitles lõpuni ja alistas Nõmme Kalju 2:1

Premium liiga alustab – ole osa sellest! Me usume, et Premium liiga aluseks on tugev kogukond jalgpalli sees ja selle ümber! Oleme suurima publikuhuvi ja tihedaima konkurentsiga pallimänguliiga Eestis – see on tähtis, ent mitte peamine. Oluliseks peame tugevaid ja jätkusuutlikke jalgpalliklubisid, nende kokkuhoidvaid kogukondi, häid mängijaid ja edukat rahvuskoondist. Kõik see on saavutatav läbi tugeva Premium liiga! Tule ja ole osa sellest – hooaeg algab 6. märtsil!🤩 #oleosasellest Posted by Premium liiga on Kolmapäev, 26. veebruar 2020 Veebruarist alustas TJK Legioni juures tööd kogukonnajuhina Ülo Lomp, kes on kunagi olnud ka klubis noortetreeneriks. Tema ülesandeks on suurendada klubi fännide arvu Premium Liiga mängudel. Veelgi olulisem on aga klubi väljapaistvuse suurendamine Eesti jalgpallimaastikul läbi mitmekülgse tegevuse ning ürituste korraldamise. Leida toetajaid ja vabatahtlikke, kes tahavad panustada klubi üldisesse arengusse. Kõik mõtted ja ideed on teretulnud. Ülo Lomp´iga saab ühendust: ylolomp@legion.ee Mob: +372 5092470 Alati võib küsimuse saata Legioni FB lehekülje kaudu....
Loe edasi..

Meie koondis  Tallinna JK Legion pääses järgmiseks hooajaks Premium Liigasse!!!! PALJU ÕNNE!!! Peatreener: Denis Belov Abitreenerid: Azat Ziyazov, Oleg Komissarov Füsioterapeut: Andrei Petrov Tallinna JK Legion koondis: Rejal Alijev, Kirill Vinogradov, Denis Vnukov, Stefan Tšendei, Marek Šatov, Eduard Orehov, Maksim Lipin, Dmitri Kovtunovitš, German Ussov, Aleksandr Volodin, Andrei Sidorenkov, Vsevolod Zassuhhin, Šahrijar Abdullajev, Artur Šarnin, Maksim Babjak, Roman Grigorevskiy, Stanislav Goldberg, Sergei Paništšev, Semen Beliakov, Jevgeni Baranov, Giorgi Gvinashvili, Nikita Kajalin, Denis Ruus, Sergei Bilinski, Leonid Arhipov, Danil Pankov.  

TJK Legion 2012 võitis kolmanda koha Flora Selveri CUPil  !!!!!

TJK Legion 2007 võitis kolmanda koha Tiger CUPil !!!

Eesti U17 koondis Eesti U17 jalgpallikoondis alistas täna Hollandi eakaaslased 2:0.  Mäng toimus täna Hollandi Jalgpalli Liidu treeningkompleksis Zeistis. Eesti aja järgi kell 14.00. Mänguajaks on 2×40 minutit, mängitakse edasi-tagasi vahetustega. Hollandi meeskonna ridadesse kuulub noormängijaid Hollandi tippklubidest, teiste seas hetkel kõrgliiga esineliku AZ Alkmaari ja Feyenoordi noorteakadeemiatest.  Peatreener: Norbert Hurt Abitreener: Mikhail Artyukhov , Andres Oper Eesti U-17 koondises neli TJK Legion 2003 mängijat: Aleksandr Nikolajev, Andrei Smirnov, Nikita Ivanov, Daniil Tarassenkov. Õnnitleme treenerit ja poisid võidu eest !!!